.

.

Samsung Galaxy Tab S5E 10.5 2019 Тастатура Кожа Случај, 7 Боја позадинско осветлување Тенок СТП Случај Безжичната Bluetooth Стојат Отстранлив Тастатура Школка Покритие за СМ-T720 СМ-T725

Samsung Galaxy Tab S5E 10.5 2019 Тастатура Кожа Случај, 7 Боја позадинско осветлување Тенок СТП Случај Безжичната

DEN 887.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Samsung Galaxy Tab S5 E 10.5 2019 СМ-T720 СМ-T725 T720 T725 .Ве молиме љубезно ве молиме проверете што таблета модел пред да го купите.Позадинско осветлување на ТАСТАТУРА : 7 Бои назад светлина опции, 3 ниво на Осветленост.Можете да ја промените backlights на тастатурата за различни бои.Пишување во темно или слабо светло е многу полесно.Отстранлив Bluetooth тастатура обезбедува безжичен операција, Тактилни тастатура со високи перформанси оптимизирани за одбирање.АВТО SLEEP/WAKE : Тоа автоматски го буди или става на i Pad да спијам кога е отворена или затворена.Со Вграден-во молив држачот за Apple Молив или пенкало.УЛТРА ТЕНОК ДИЗАЈН : тенок и лесен тастатура случај.Премиум СТП кожа надворешноста и мека внатрешни работи понуди голема заштитете го вашиот таблет од штети, dusts, отпечатоци од прсти, гребнатини и пад.Карактеристики : Материјал : ABS(на тастатура); СТП Кожа (случај) кои Работат на далечина:10m Текст : Micro USB полнење Li-ion батерија капацитет : 200mah Оперативен напон : 3.7 v на Тастатурата за време на мирување : Прибл 100 дена Работното Време : 70hours време на Полнење : 4-4.5 часа Пакетот Вклучува 1 x Тастатура Случај 1 x Микро USB Полнење Кабел 1 x англиски Наставни Manual How за да се добие тастатура синхронизирате со вашиот таблета : 1.Ве молиме целосно полнење на тастатурата и отворете го. 2.Задржете на "Connect" за да ја отворите тастатурата е bluetooth. 3.Одете на вашиот табот settings, кликнете на bluetooth и се погледне за тастатурата. 4.Кликнете на тастатурата и тоа ќе се поврзете. 5.Притиснете го копчето "ALT" да се Прилагоди на позадинско осветлување боја,Притиснете "Ctrl" за да го Вклучите/исклучите позадинско осветлување или да го Адаптирате на позадинско осветлување осветлувањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата