.

.

Dreamseek 3 Боја LED светилки drl Дење Работи Светлина за Toyota RAV4 2019 2020 2021 Предниот Браник Решетката Светилка со Динамичен Последователни Пак Сигнал

Dreamseek 3 Боја LED светилки drl Дење Работи Светлина за Toyota RAV4 2019 2020 2021 Предниот Браник Решетката

DEN 2159.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3 Боја LED светилки drl за Toyota RAV4 2019 2020 2021 Дење Работи Светлина со помош на Сигналот.Завршна Површина : Праволиниска Форма.Светла Боја : Бела(светилки drl) + Жолта (Динамичен Последователни Вртење) + Сина(Светлата НА).Безбедност : LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на 58% од несреќи.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита,100% водоотпорни и шок отпорни.Компатибилен Модел : за Toyota RAV4 2019+Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов.Работен Напон : DC 12 VBrightness : 200lm~300lm Color Температура : 5500 K~6500 KSurface Крај : Права Линија Shape Material : ABS Пластика и Висок Квалитет на LEDLight Боја : Бела(светилки drl) + Жолта (Динамичен Последователни Вртење) + Сина(Светла ВО)Безбедност : LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на 58% од несреќи.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита,100% водоотпорни и шок отпорни.Пакетот Вклучува : 2x Дење работи светлина (LH+RH)Забелешка : светилки drl ќе се претвори во сина боја кога светлата на(ова е опционално).Инсталација настава НЕ е вклучен, професионална инсталација е препорачливо.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере понекогаш може да се надополни на производот дизајн, па затоа не грижете се дека сте примиле е малку поинаква.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата