.

.

EXCEART Сунѓерот Носот Филтер Plug 50Pcs за Еднократна употреба Невидливи Носот Филтри Дише Носната Филтри Приклучоци за Sunless Airbrush Спреј за Тен

EXCEART Сунѓерот Носот Филтер Plug 50Pcs за Еднократна употреба Невидливи Носот Филтри Дише Носната Филтри

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Широко апликација за спречување на inhalations на тен решенија во воздух или overspray носот тен филтри.сунѓерот без несакани ефекти или stimulations на носната шуплини дека вашиот нос може да се чувствуваат удобно.И подобрување на одбрана со помош на напредни носот plug филтри за да можете да ја користите.Економски дизајн кој е чист и innocuous за вас да се носат со сите нив ден и го фрли далеку лесно.Снимање на сите тен решенија кои често се користи од страна вовлекуваат во вашиот нос.Опис : Направи на сунѓерот материјал кој е безбеден и дише за целиот ден да го користите.Широко апликација за клиентот и техничар за време на спреј за тен сесија.Добро блок прашина, тен решение и пуши од внесување, додека одржување на нормално дишење на нос.Карактеристики : - Својот Материјал : Сунѓер - Нејзината Големина : За 3. 80 X1. 20 X0. 70 cm/ 1. 49 X0. 47 X0. 28 инчи - Нејзината Боја : Црна.Пакет Вклучувајќи : 50 x Носот plug филтри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата