.

.

за Sony ZX300 Калено Стакло, Мат Целосна Заштитна Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Sony Walkman NW ZX300 NW-ZX300A ZX300

за Sony ZX300 Калено Стакло, Мат Целосна Заштитна Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Sony Walkman NW ZX300

DEN 357.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дебелина на површината : 9 H.Мат Целосна Заштитна Калено Стакло филм за Sony NW-ZX300 A ZX300. 100% Совршено се Вклопуваат нема сечење е потребно.Висока чувствителност на допир.Заштитете го вашиот екран на допир од гребнатини, прашина и отпечатоци од прсти,Долго време користење на очите не е лесно да се замор, заштита на видот подобро.Ве молиме имајте во предвид дека нашиот бренд "Bestfor You" е регистрирана, ве молиме не ја следат нашата листа или копија нашите информации, во спротивно ние ќе поднесе извештај до.Пакет се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник Филм за Sony Walkman NW-ZX300 NW-ZX300 A ZX300 со Мало Пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата