.

.

N+Стабилна Велосипед Телефон Планината Мобилен Телефон Држач за Велосипед & Мото Телефон Планината, Анти-се Тресат 360° на Ротација Велосипед Мобилен Телефон Планин?

N+Стабилна Велосипед Телефон Планината Мобилен Телефон Држач за Велосипед & Мото Телефон Планината, Анти-се

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СУПЕР ЗДРАВ .Силна стегачот и заклучување knob на грбот бидете сигурни дека вашиот велосипед мобилен телефон е holed сигурно, безбедно на велосипед & мото handlebar. 360 СТЕПЕНИ РОТАЦИЈА.Едноставно за да ги ротира и да го подесите вашиот телефон или уред за било која насока треба и да ја поправите агол од универзалната топката заклучување knob на страна.АНТИ-КРАЖБА ДИЗАЈН.Единствена анти-кражба завртка нема да се олабави со нормален завртка возачот.Да се избегне крадец украде на велосипед телефон планината.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ.Велосипед телефон планината одговара за мобилен телефон меѓу 4.0 инчен да 6.6 инчен како i Phone 12, 11, X, 8,7 Плус, Galaxy S 10 + S10e S9 и други мобилни телефони.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА.Лесна инсталација со приложените клуч.Користење на дополнителни заптивка или не, мобилен телефон планината може да се инсталира на претежно велосипед handlebar со големина од 16-30 mm.Совршен велосипед телефон планината за велосипедисти, погоден за повеќето велосипед и мотор.Лесен за употреба, Анти-кражба дизајн, Stably безбедно монтирање на вашиот уред на handlebars, 360° прилагодливи агол.Дали треба да се види мапа за навигација, повици, музика, велосипед пат евиденција или за локацијата, овој телефон носител е вашиот најдобар избор.Материјал : Пластични+ 'Рѓосувачки Челик Боја : Црна+Зелена/Црна Околу Големина : 160 x 63 мм/ 6.3"x 2.48" Применливо : Велосипедизам Пакување : Велосипед Телефон планината Носителот * 1, Инсталација алатка * 1, Настава * 1,силициум заптивка *1. Компатибилни Телефони : Велосипед Телефон Планината компатибилен со i Phone 11/11 Pro / 11 Про Max / SE 2, Галакси S20 / S20 Плус / S10 / Забелешка 10 / Забелешка 9,Google Пиксели 4 / 4 XL, Motorola, LG, и други мобилни телефони со екран со големина помеѓу 4 6.6 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата