.

.

JRYⓇ Градина Занимаваат Нето,Фото Ѕид Декорација Мрежа Мрежи,Безбедноста на Децата нето Качување Пребивање,Живина, Гулаб & Игра Птица Домување Опрема

JRYⓇ Градина Занимаваат Нето,Фото Ѕид Декорација Мрежа Мрежи,Безбедноста на Децата нето Качување Пребивање,Живина,

DEN 2116.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤Мулти-се користи за Заштита на Нето : Семејството балкон и оградата балкон скалите безбедност нето banister скалило анти-кат маратон, анти-висок пад и други интензивна заштита; Ѕидот ,дома, тема партија хотели, куќи, кафе, bookshop, ресторан, декорација,виси и др. ☆ СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ : Рачно ткаени, традиционални ракотворби,поддршка на сопствени јаже дијаметар и решетката со големина од било која друга големина.Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. [Мултифункционален] : заштитни нето-е погоден за надворешно, по скали, детски кревети, ходници, patios и други средини. [Забелешка] : Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за потенцијалните безбедносни опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се осигура безбедноста. ★.Скалило декорација нето - рака-плетени, рака-заврзана, светла боја, не е лесно да се падне, мрежа површина има силно влијание отпор.Јута Twine String Пребивање Платформа Јаже Нето,безбедноста на Децата нето Качување Пребивање Бренд : JRYⓇ ●Безбедност нето пакетот вклучува : качување по јаже нето ?Заштита нето карактеристики : 1. Јажето нето-е лесно да го инсталирате, со поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони. 2. Оваа трајни безбедност нето обезбедува безбедно игри средина за децата на оградата.Заштита на деца, домашни миленици или играчки безбедно. 3. Можете да ја исечете на јажето во форма и големина сакате, и трајност на нето нема да бидат погодени. 4. Инсталирање на јаже нето за вашето дете да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите, балкони и прозорци.Заштитете го вашето бебе и домашни миленици безбедно. ?Оградата спецификации ● јаже јаже дебелина : 8 MM ●Најлон мрежа проред : 10 CM ● Погоден за ткаени мрежа : отворен, затворен, може да се користи секаде, ●Јажиња се користат : скали, windows, patios, градини, фото ѕидови, градинки, училишта, стадион огради, партиција мрежи, партиција завеси, заштита на растенијата мрежи, качување, лулашки, hammocks, висечки мостови, железнички пруги, трговски центри, ресторани, забава паркови, Облека продавници, барови, виси облеката мрежи, карго приколка мрежи, покривот таванот мрежи, декоративни мрежи, тунелот мрежи, бебе падне превенција, пет изолација мрежи, безбедноста на децата мрежи, мачка мрежи, итн.Време на испорака : Нашата нормална испорака датум е 15-20 дена. (Забрзана испорака може да биде поддржана; времето за испорака е 4-8 дена.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата