.

.

DOERDO 1 Парчиња Избрише Фармацевт Бебе Избрише Носителот со Капак Брише Кутија Ткиво Случај Кутија Чува Бебето Ги Свежи и Безбедно

DOERDO 1 Парчиња Избрише Фармацевт Бебе Избрише Носителот со Капак Брише Кутија Ткиво Случај Кутија Чува Бебето

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Incud】Можете да добиете 1 Парчиња ткиво случај кутија.Тоа е широко се користат во кујни, бањи, бебе соби, канцеларии, ресторани, итн.Прашина-доказ, влага доказ и добро запечатени.Држи се Брише свежи и го задржува ткиво здравје и безбедност. 【Големина】Бебе избрише фармацевт кутија е 18.5 x 12.2 x 7 cm/ 7.28 x 4.8 x 2.76 инчен.Универзална големина за повеќето брише во пазарот.Чувајте го отвори влажни ткива чисти и да се избегне да биде soiled од прашина и други штети,донесе вашиот живот повеќе погодност. 【Карактеристики】Добра запечатување перформанси,направи на ПП здрав материјал за чување бебе избрише носителот, не-токсични, невкусна и издржливи,мазна површина, без burrs.Капакот е опремен со гума запечатување прстен, кој може да се зајакне варењето, ги во кутија, може да се спречи вода испарување или нечистотија, безбедни и здрави. 【Широк апликации】Тоа е потребно во многу места во семејството, како на пример спалната соба за облекување маса, бања, бебе соба, трпезариска маса, кујна.Соодветна големина може да биде компатибилен со повеќето ги избрише на пазарот,како што памук шминка смена, хартија за крпи, влажни тоалетна хартија, кујна хартија, за еднократна употреба брише, бебе орален брише. 【Дома стил】На бела и сива боја е натпреварот со сите дома стил, да ви помогне лесно да се скрие на неуредна ткива и лицето салфетки и да ги заштити од вода дамки, секогаш се задржи вашата куќа среди,па тоа ќе биде убав подарок за мајка,сопруга,пријатели.Ако било какви прашања во врска со производи , ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се реши тоа за вас во прв пат.Можете да добиете 1 Парчиња ткиво случај кутија.Тоа е широко се користат во кујни, бањи, бебе соби, канцеларии, ресторани, итн.Прашина-доказ, влага доказ и добро запечатени.Држи се Брише свежи и го задржува ткиво здравје и безбедност.Функција: 1.водоотпорен,не-токсични, невкусна и издржливи,мазна површина, без burrs. 2.Со гума запечатување прстен се направи добар запечатување перформанси. 3.Чувајте ги вашите куќа уреден,убав подарок за мајка,сопруга,пријатели 4.Тоа е потребно во многу места во семејството,облекување маса, бања,бебе соба, трпезариска маса, кујна. 5.Погоден за влажно брише, бебе брише, дами шминка смена брише, хартија за крпи и др Пакетот Вклучува : 1 Pieces x Bbaby избрише фармацевт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата