.

.

PS4 Контролер на Кожата, BRHE Анти-се Лизга на Зафат Силиконска Маска Заштитник Случај Компатибилни со PS4 Тенок/PS4 Про Безжични/Жичен Gamepad Контролер со 2 Мачка Шепа Палец

PS4 Контролер на Кожата, BRHE Анти-се Лизга на Зафат Силиконска Маска Заштитник Случај Компатибилни со PS4

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♥SUPER FIT - На силиконски вода трансфер печатење технологија за SONY Play Sation 4 (PS4 /ТЕНОК /ПРО) контролер.Внимателни заштита и удобно рака се чувствуваат.Ви нудиме долготрајна заштита за вашиот видео игра додатоци. ♥ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ - Шепа дизајн палецот костец заштитете го вашиот PS4 контролер џојстик против прашина и нечистотија.Оваа ултра тенка кожа опфаќа вашиот gamepad и апсорбира помали шокови, гребнатини и остатоци додека овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. ♥ЗГОЛЕМЕНА КОНТРОЛА - Не се лизга површина обезбедува подобрена контрола, Високо квалитетни материјали Обезбедува подобрена контрола чувство време на игра, да се спречи лизгање, што сте уживајте подобар игри искуство. ♥СОВРШЕНА ЗАШТИТА - ги Штити вашиот контролер од шокови, гребнатини.Чувајте ги вашите PS4 контролер безбедно и нови и во стил со овој силиконска кожа случај.Заштити вашата безжична или кабелска контролер!. ♥ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да ги ОТСТРАНИТЕ - не се меша со повеќето контролер полначи.Силиконска кожа е лесно да се отстрани и да се перат, бидете сигурни дека да се исуши, пред повторно прикачување на вашиот контролер.Совршено се вклопуваат за Sony PS4/Тенок/Pro безжични/жичен игра контролер ✔Нови генерички силиконска кожа случај,со Висок квалитет со силиконска заштита ракав за PS4/PS4 Тенок/PS4 Про контролори ✔Премиум квалитет меки силиконски материјал овозможува поудобно искуство. ✔Можете да го полните вашиот далечински со повеќето контролер полначот без отстранување на маската ✔Оваа светлина и издржливи силиконска маска обезбедува подобро griping површината.Одржува контрола дури и кога е влажна.Не рестриктивни движење. ✔Обезбеди инстант сите околу себе (на пример супериорен контрола и удобност,)заштита од гребнатини, нечистотија, капки, spills и маснотии се предизвикани од секојдневна употреба. ✔Кул Кинески змеј дизајн го прави совршен подарок за вашето семејство или пријатели. ✔FPS Палецот Костец x 2 вклучени за подобрување на искуството на аналогни стап, особено во FPS игри добиете повеќе Прецизност.Пакет се Вклучени : 1 x PS4 Контролер Кожата покрие 2 x FPS Палецот Костец Контролер НЕ се Вклучени 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви квалитет проблем или совети за тоа.Ние и ветуваме на одговори на сите во рок од 24 часа да ги задоволи 100% задоволство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата