.

.

LIMICAR 4 ЦРВЕНО 2 Бела 6 Овална LED Приколка Опашка Светла за Полнење 10-LED Стоп се Претвори Кочница Обратна Назад ДО Маркер Опашка Светлина за Камион со Приколка Опашка Ав

LIMICAR 4 ЦРВЕНО 2 Бела 6 Овална LED Приколка Опашка Светла за Полнење 10-LED Стоп се Претвори Кочница Обратна

DEN 1026.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СВЕТЛА Бела + Црвено Жица : Висока Осветленост / Кочница Светлина.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : Идеален за повеќето 12 V возила, вклучувајќи и камиони, приколки, трактори, полу-приколка, Депонија Камион, автобус, брод, специјални возила, итн.LIMICAR е еден од најголемите производители на автомобилски резервни делови.LIMICAR е конструиран од високо-квалитетни материјали за години на служба.Лесно да се инсталира.Висок квалитет и тестирани за да се обезбеди траен перформанси.LIMICAR е опремен со напредна технологија за да се исполнат OE спецификации да нудат цел опсег на авто производи за да се покријат голем број на апликации и поправка потреби.Карактеристики : . 1. ТОЧКА одобрени LED приколка светла со 10 Led диоди секоја страна, запечатени во тешка поликарбонат домување.Долготрајни, dustproof, shockproof, водоотпорен. 2. Црна гума grommet за лесно површината планината setup. 3. Напредни Led диоди нерешено помалку струја, произведуваат помалку топлина, но многу посветла и светлина побрзо од блескаво светилки. 4. Компатибилен со повеќето 12 V возила како што се приколки, трактори, камиони, RV, camper, автобус, брод, UTV, итн. 5. Пониска потрошувачка и заштеда на енергија, обезбедува долгорочна употреба за вашите возила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата