.

.

LiNKFOR 4 Port 3.5 mm Стерео Аудио Switcher, 4 Начин 3.5 mm Аудио Switcher,4 Текст 1 Излез / 1 за Внесување 4 Излез Аудио Splitter Switcher

LiNKFOR 4 Port 3.5 mm Стерео Аудио Switcher, 4 Начин 3.5 mm Аудио Switcher,4 Текст 1 Излез / 1 за Внесување

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【4 Port Bi-Directional 3.5 mm Аудио Преклопник 】 Plug and Play, 4(1)-ВО-1(4)-ОД 3,5 мм Аудио селектор Наменета за Клиенти Има Неколку Аудио Извори и Излези. (Забелешка : НЕ Splitter, Само Еден Текст Може да Се пушта Во исто Време.). 【 Лесно да се Работи 】 4 1 : Поврзете Четири Аудио Извори (како што се CD Player/ Компјутер) да 1/4 Пристаништа и Една Аудио Излез (како Јазик) ВО/ОД Пристаништето. 1 да 4 : Поврзување Една Аудио Извор ВО/ОД Пристаништето и Четири Аудио Излези да 1/4 Порта. 【 Повеќе Функција Копчиња 】 Корисник, можете Да го Вклучите Текст Код со Притискање на Копчето на Switcher за да се Избегне Често Приклучување и Unplugging.Исто така Имаат Контрола на Јачина на звук и Mute Копчето, Лесен за Употреба. 【 Долги Пренос 】 Користите Стандарден Аудио Кабел, Влез и Излез Пренос на Далечина до 8 Метри. (Еден 1m/3.4 ft 3,5 мм Кабел е Предвидено.). 【 Широк Компатибилност 】 Текст Интерфејс Е Компатибилен со КОМПЈУТЕР, Телефон, Лаптоп, Blue-ray Плеери и Повеќе.Излез : Звучници, Слушалки, Звук Бар и Повеќе Уреди. (Само за Три-сегмент Слушалки, НЕ за Четири-сегмент Слушалки).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата