.

.

КК Кабел II-ТАКА Замена Аудио Надградба на Компатибилен Кабел за HD420 HD430 HD525 HD545 HD565 HD650 HD600 HD580 Слушалки. 4.4 MM Машки Избалансирани Приклучокот. II-ТАКА (2M(6.5 стапки))

КК Кабел II-ТАКА Замена Аудио Надградба на Компатибилен Кабел за HD420 HD430 HD525 HD545 HD565 HD650 HD600

DEN 1151.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Вкупна Должина : 2 M(6.5 стапки) Висок Квалитет 6 N OFC Жица.Замена Аудио надградба Кабел 4.4 MM Машки Избалансирани Приклучок За HD650 HD600 HD580 HD525 HD565 Слушалки итн.Pin има "+-" марка свртена нанадвор.Црна pin е за левиот канал, црвениот pin е за право канал.Висок Квалитет на Кабел Секој кабел е рачно изработени од страна на професионалци.Врвен квалитет и направен од страна на животната средина-пријателски материјал.Едноставно пакување.Вкупна Должина : 2 M(6.5 стапки) Висок Квалитет 6 N OFC Жица.Замена Аудио надградба Кабел 4.4 MM Машки Избалансирани Приклучок За HD650 HD600 HD580 HD525 HD565 Слушалки итн.Pin има "+-" марка свртена нанадвор.Црна pin е за левиот канал, црвениот pin е за право канал.Висок Квалитет на Кабел Секој кабел е рачно изработени од страна на професионалци.Врвен квалитет и направен од страна на животната средина-пријателски материјал.Едноставно пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата