.

.

Brondell H2O+ Корални UC300 Три-Фаза Undercounter Вода Филтрација Систем – Прочистувач на Вода со Дизајнер на Chrome Тапа – Брза Промена на Филтер, WQA Злато Печат-Уверение

Brondell H2O+ Корални UC300 Три-Фаза Undercounter Вода Филтрација Систем – Прочистувач на Вода со Дизајнер

DEN 319.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ТРИ-ФАЗА ФИЛТРАЦИЈА : Brondell е Корални Три-Фаза filter set се состои од слоевита филтер, пред-карбонски филтер, и јаглерод блок филтер.Да се ослободи од физички, хемиски и биолошки загадувачи во вода, додека оставајќи зад корисни минерали.БРЗ ФИЛТЕР ПРОМЕНА : Корални карактеристики Пресврт & Печат систем што ги прави промена на водата на филтерот за бриз додека две "брз connect" цревото конекции направи инсталирање на Корални брзо и лесно.ВИСОК КАПАЦИТЕТ на ФИЛТРИ : Уживајте во прочистена вода сите во текот на годината со овие висок капацитет филтри за вода.Со двојно О-прстен филтер за печат за да се спречи протекување, овие филтри се дизајнирани да трае 12 месеци со 600 литри капацитет.ДИЗАЈНЕР ТАПА : Оваа елегантна, хром кујна славина е олицетворение на квалитетот и ефикасноста.Интегрирани LED филтер за промена на индикаторот за погодно ве потсетува кога да го замени вашиот филтри.БРЕНД МОЖЕТЕ ДА му ВЕРУВАТЕ : Ова Brondell филтер систем е Злато Печат-уверение од страна на Квалитетот на Водата Асоцијација за доверливи перформанси и е сертифициран за NSF/ANSI стандардите 42, 53, и 372 и АДС B483.1 за Води.Една година гаранција вклучени.Клучен аспект на води здрав начин на живот се врти околу пиење филтрирани, прочистена вода.Одржување на телото хидриран може да доведе до низа предности, вклучувајќи ментална јасност, енергија, и губење на тежината.Brondell е H2 O+Корални UC300 Три-Фаза Под контра Вода Филтрација Систем се состои од слоевита филтер, пред-карбонски филтер, и јаглерод блок филтер.Да се ослободи од загадувачи во вода, додека оставајќи зад корисни минерали.Корални UC300 Три-Фаза филтер поставени лесно да се инсталира под вашата кујна контра, и се што е потребно за инсталација е вклучена.Со карактеристики како што пресврт-и-печат на филтерот за промени, и "quick-connect" конекции, оваа вода филтер систем е совршен филтрација систем за пристап до здрава и чиста вода за пиење право во вашиот мијалник!Домот, хром кујна славина е олицетворение на квалитетот и ефикасноста.Интегрирани LED филтер за промена на индикаторот за погодно ве потсетува кога да го замени вашиот филтри.Уживајте во прочистена вода сите во текот на годината со овие висок капацитет филтри за вода.Со двојно О-прстен филтер за печат за да се спречи протекување, овие филтри се дизајнирани да трае 12 месеци со 600 литри капацитет.На Brondell Корални Три-Фаза Вода Филтрација Систем е Злато Печат-уверение од страна на Квалитетот на Водата Асоцијација за доверливи перформанси и е сертифициран за NSF/ANSI стандардите 42, 53, и 372and АДС B483. 1 за Води.Една година е вклучена како добро.Сите што треба да направите е да го инсталирате, филтер, и уживајте!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата