.

.

Тилт ТВ Ѕид Заградата од страна на Philips за Повеќето 30-80 Инчен LED LCD OLED HDTV Плазма со Рамен Екран Телевизори и Монитори со Макс VESA 400x400mm до 100lbs, Lockable Безбедност Бар, SQM7442/27

Тилт ТВ Ѕид Заградата од страна на Philips за Повеќето 30-80 Инчен LED LCD OLED HDTV Плазма со Рамен Екран

DEN 494.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ - Одговара на повеќето, Samsung, Sony, LG, Vizio, TCL, Hi Sense и други ТВ брендови со меѓу 30 и 80 инчен екран и до 100 кг со макс VESA/монтажа модели на 400 x 400mm.ОПТИМАЛНО ГЛЕДАЊЕ – Лесно прилагодливи навалите планината ви овозможува да го навалите надолу 3 степени и до 1 степен, па ќе изберете совршен агол за вашите омилени емисии, спортски настани, или голем екран игри сесии.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА – чекор-по-чекор инструкции и неопходен хардвер се вклучени, што ќе ви овозможи да се инсталира оваа ТВ ѕид без проблеми.LOCKABLE БЕЗБЕДНОСТ БАР – Овој ТВ ѕид има lockable безбедност бар обезбедување на екранот во место и заштита од пропаѓање, сообраќајни незгоди или кражба. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ – Дизајниран да трае, овој ТВ ѕид е поддржан од страна на ограничен живот замена за залог и на НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тим кој е достапен од понеделник до петок 7-8pm CST да одговориме на вашите прашања и да им помогнат со какви било прашања за изработка на овој купување ризик бесплатно.Wallplate (x1).Планината рака (x2).Упатството (x1).Хардвер за полнење (x1).Ја зацврсти вашиот омилен со рамен екран со Philips Навалите ТВ Ѕид.Оваа навалите планината доаѓа со монтажа хардвер и инсталира во минути, па можете да уживате во вашите омилени емисии или да го фати голема игра во ниеден момент.И, на lockable безбедност бар обезбедува вашиот вредни екранот останува стави и е заштитен од кражба.На тенок профил, простор-заштеда на дизајн е исклучително силно и поддржува 30-80in.lcd Телевизори тежина до 100lbs.Тоа исто така е опремен со VESA-компатибилен за монтирање модел до 400mm x 400mm.Со флексибилност за да го навалите 1 степен и до 3 степени надолу, вашиот ТВ инсталира безбедно и може да се прилагоди за да совршен агол.Заштита ѕвезда на вашата забава простор со Philips Навалите ТВ Ѕид.Ја зацврсти вашиот омилен со рамен екран со Philips Навалите ТВ Ѕид.Оваа навалите планината доаѓа со монтажа хардвер и инсталира во минути, па можете да уживате во вашите омилени емисии или да го фати голема игра во ниеден момент.И, на lockable безбедност бар обезбедува вашиот вредни екранот останува стави и е заштитен од кражба.На тенок профил, простор-заштеда на дизајн е исклучително силно и поддржува 30-80in.lcd Телевизори тежина до 100lbs.Тоа исто така е опремен со VESA-компатибилен за монтирање модел до 400mm x 400mm.Со флексибилност за да го навалите 1 степен и до 3 степени надолу, вашиот ТВ инсталира безбедно и може да се прилагоди за да совршен агол.Заштита ѕвезда на вашата забава простор со Philips Навалите ТВ Ѕид.Wallplate (x1)Планината рака (x2)упатството (x1)Хардвер за полнење (x1).Доверлив бренд – УЛ наведени, овој Philips ТВ планината ги исполнува VESA стандарди со максимална монтирање модел на 400mm x 400mm и е загарантирана за живот.Лесна инсталација – На 3-парче дизајн и вклучен хардвер овозможува едноставна DIY инсталација.На lockable безбедност бар обезбедува екранот во место и заштитува од несреќи и кражба.Прилагодлив – Лесно да се прилагоди на навалување на столбот 1 степен нагоре или 3 степени надолу за да ви даде совршен агол на гледање за вашите омилени емисии, спортски настани или голем екран игри сесии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата