.

.

PH PandaHall Божиќ Злато Кабелот 1mm 109 Метри Метален Лажен Еластична Кабелот Полиестер Лента Водат Beading Кабелот за Накит Правење Божиќ Заврши Лента, Злато

PH PandaHall Божиќ Злато Кабелот 1mm 109 Метри Метален Лажен Еластична Кабелот Полиестер Лента Водат Beading

DEN 282.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Металик Лажен Еластична Кабелот : Дизајниран со металик shinning боја, која може да се направи вашиот занаети или подароци изгледаат убаво и да станат атрактивни, нека вашиот подарок или пакет издвоите меѓу многуте подароци.Големина : околу 1mm дијаметар, 100/ 109yards, соодветна големина за да ги чувате и да се направи занаети, може да ги исполни вашите различни апликации, мали или големи проекти.Материјал : Изработени од Метални Мозок, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши; Сече жица во должина дека се задоволни, а потоа се врзуваат на подарок, тоа нема да биде заврзана во хаос; Заокружено во гајтанот, тоа нема да биде заврзана во хаос, лесно за чување и користење.Убаво Украси : Металик кабелот јажиња може да се широко се применуваат во различни начини, како што е врзувањето на подарок ознаки, виси вашиот елка украси, пакување подароци и бонбони, исто така погоден за облекување, дотерување, изработката, beading, или накит изработка на проекти, на состанокот на разни декорација потреби.DIY Подарок : Со овие ознака теми накит теми, можете да се обидете да DIY некои исклучителна подароци за пријатели, соученици или членови на семејството за ова доаѓа празникот, исто така значајни и убави подароци за роденден, денот на Благодарноста, Нова Година и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата