.

.

Olbye Долго Плоштадот Лажни Нокти Лак Оган Сјајни Притиснете на Ноктите Срцето Средна Должина Лажни Нокти Акрилик Целосно Покривање на Ноктите Додаток за Жени и Дево

Olbye Долго Плоштадот Лажни Нокти Лак Оган Сјајни Притиснете на Ноктите Срцето Средна Должина Лажни Нокти Акрилик

DEN 183.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Долго Оган Притиснете на Ноктите Совети со Лепак.24 сет компјутери со различни големината за прстот,боја може да биде малолетно лице различно од слика, бидејќи на различни екранот поставување светлото.Француски Срцето Лажни Ноктите со вистински слики.Квалитетна ABS еколошки материјал,безбедно и лесно да се носат,цврсти доволно да остане за 5 дена или повеќе.Пинк Лажни Ноктите со слободни помине лепак налепница,може да се намали и датотека на плоштадот лажни нокти во должината и обликот сакате.Удобен и лесен за да го промените различни стилови. 3 D Лак Клип на Ноктите Уметност погоден за професионални помине специјалист или домашна употреба,лесно да дизајн свој стил.Исто така, може да биде сладок подарок за вашата сопруга,пријателки и др.Целосна Покрие Вештачки се Држи на Нокти : Brand new,ако сакате да го вратат,ве молиме имајте на капки и моите нови производи.Лесно да се носат : Датотека страни и cuticle област за точна одговара со нокти стап, кој ќе им помогне да го изберат правото големина на лажни нокти и се носат подобро.И се применуваат лепак налепници на ноктите за неколку секунди откако ќе го носат.Лесно да се remove Put вашите нокти во топла вода околу 2 минути и лепило табовите може да се отстрани полесно.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Можете исто така да се исчисти остане нокти налепници со вода или носат друга лажни ноктите.Answer : ___________________________ Note : не се Обидуваат да ја добиете вашата раце влажни во првите неколку минути откако ќе го носат лажни ноктите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата