.

.

ZZXXB Љубов Срцето Линија Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб за Патување Плажа, Базен, Фитнес, Јога Костим за капење Toile

ZZXXB Љубов Срцето Линија Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Двојно Zippered : Две zippered прегради задржи влажни и суви крпи посебно во иста вреќа.Патент затворање содржи чувствувам прилично добро.Може да се стави валкана крпа пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect во мокра торба.Повеќенаменски Торби : Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти, патни торби, складирање кеси, козметички ранци, чанти, организаторот на кеси, влажно и суво торба за градите пумпа делови.Овие кеси се направи одлични организатори за играчки, прибор, toiletries, електроника, патуваат и повеќе.Обновливи и Водоотпорен : Нашето бебе влажни кесички се направени од двоен слој водоотпорен материјал со TPU дише водоотпорен мембрана.Бел внатрешен слој, и печатени надворешниот слој.Нашите влажна крпа пелена торба може да биде машинско или рачно, измиени во ладна или топла вода.Ниска собори сува или сонцето се исуши.Пакет се Вклучени : Една голема големина торба и една мала големина торба.На demension на големи мокра торба е 14.1(L)x 11.8(W) инчи кој може да се одржи до 10-12 пелени.Соба доволно да се организира крпа пелени, бански костуми perfect, фитнес облека и повеќе.На demension на мали мокра торба е 8.7(L)x 3.1(W) инчен, кои би можеле да ги зачувате вашите toiletries, битови и undergarment, козметика, чорапи и други предмети.Лесно да се Носат : дршката донесува snap дизајн и може да се отвори.Тоа може да биде погодно приложување на вашата пелена торба или шетач, куфер, врата се справи, крпа бар, назад на столче.ZZXXB влажни сува крпа пелена торба е изработена од водоотпорен 100% полиестер, кој може да биде патување складирање торба, костим за капење, торба, крпа пелена мокра торба, бикини торба, костим за капење торба.Нашите пелена мокра торба се користи за дневни, продавница празник пелени, играчка за складирање, во текот на ноќта торба, мама крпа, транспорт делови, старечки влошки, козметика и многу повеќе!Features Water-отпорни Перат Материјал : ZZXXB патување мокра торба е изработена од водоотпорен 100% полиестер,машина перат.Двојно Zippered Џеб : Патент на мокра крпа пелена торба затворањето може да се задржи влажна и сува работи одделно.Лесно да се Носат : На здрав справи со ремени со брзо ви овозможи да се закачите на мокра торба за шетач или висат на било каде, како врата копчиња, крпа род.Димензии : Две различни големина влажно и суво торба за storage Large Мокра Торба : 14.1(L)x 11.8(W) inch Small Мокра Торба : 8.7(L)x 3.1(W) inch Multi-функционална Bags They може да се користи како пелена влажно и суво торби, патни влажни торби за перење, базен плажа кеси за костим за капење, салата валкана облека торба, toiletries складирање кеси, козметички ранци, чанти.Answer : ___________________________ Note : Влажни предмети мора да биде wringed пред сместени во пелена торба, и ве молиме не го чувајте наопаку, вишокот на вода може да течење од шевовите и патентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата