.

.

Vemalo Розова Лажни Нокти, Притиснете на Ноктите Медиум Бадемово Лажни Ноктите Божиќ Декорација Додатоци за Жени и Девојки 24pcs

Vemalo Розова Лажни Нокти, Притиснете на Ноктите Медиум Бадемово Лажни Ноктите Божиќ Декорација Додатоци за

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Притиснете на Лажни Ноктите се лесно да се носат-добар изглед на ноктите ќе го подобрат вашиот темперамент и направи да се чувствувате среќни.Може да бидат различни секој ден. 10 големини стап-на ноктите се лесен за употреба-по средување и чистење на вашите нокти, изберете соодветна големина на ноктите и применува желе лепак, потоа притиснете на ноктите за 8 секунди за да се заврши.Можете да направите убави маникир дома без да се чека во нокти салон.Safe материјал-Ова доградба на акрилни нокти е направен од високо-квалитет на еколошки материјали.Трајни, не е лесно да се скрши или да исчезнат.Подарок пакување притиснете на ноктите-погоден како подарок за ноќта на Вештерките, Божиќ, родендени, годишнини, итн.за себе, семејството, пријатели, соученици, итн.Добра услуга-ние и ветуваме да се направи сте 100% задоволни.Ако пакетот е оштетен, ние обезбеди враќање или надоместок.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 12 часа.Vemalo Продавницата ви овозможува популарни ноктите стилови, форми, должини, и designs Say збогум на лак и ноктите салони со нови Vemalo помине уметност.Можете да ги заврши салон за убавина-како гел лак на ноктите уметност ефект дома во неколку минути.Со технологија развиена за многу години, Vemalo помине уметност прави ноктите супер удобно.Постои голем број на неодолива помине уметност, помине уметност може да ви донесе доверба, така што секоја жена може да секогаш имаат убавината и модата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата