.

.

CYHO Пластична Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Поднесување Куќа;Туш Соба, Бања;ученичкиот Дом;Travel;Екскурзија, 200x68x70(MM), Бела, 1 X Четка за заби Пат?

CYHO Пластична Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Поднесување Куќа;Туш Соба, Бања;ученичкиот

DEN 132.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производот е лесно да се носат, поради неговата леснотија и компактност, и тоа не заземаат простор.Четката за складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и го спречува четка за заби од deforming.Четката за складирање кутија има мазен изглед, и транспарентна кутија телото го прави лесно да се најдат предмети.Овој фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед.Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали.Применливи Прилики : апарати за Домаќинство;Поднесување Куќа;Туш Соба, Бања;ученичкиот Дом;Travel;Екскурзија;Бизнис Патување, Куќи;Изнајмување на Соба Боја : Бела Материјали : Полипропилен Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 110(G) Должина : 200(MM) Ширина : 68(MM) Висина/Дебелина : 70(MM) Пакет се Вклучени : 1 X Четка за заби патување складирање кутија Карактеристики : производот е лесно да се носат, поради неговата леснотија и компактност, и тоа не заземаат простор На четка за заби складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и го спречува четка за заби од deforming четката за складирање кутија има мазен изглед, и транспарентна кутија телото го прави лесно да се најдат предмети Овој фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали четката складирање кутија е мал и исклучителна, оставајќи го вашето патување полесно интерфејс на складирање кутија е цврсто запечатени, не е лесно да се падне, и не протекување Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето Складирање кутија со капак, прашина-доказ и загадувањето на околината-доказ, поздрав складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, направени на подебел материјал, и има подолг рок услуга живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата