.

.

уни-posca Боја Маркер Пенкало Специјален Сет (a-Set), Мицубиши Молив Posca Постер Боја за Означување Пенкала Дополнителна парична Казна Точка 12 Бои (PC-1M12C), Злато и Сребро.

уни-posca Боја Маркер Пенкало Специјален Сет (a-Set), Мицубиши Молив Posca Постер Боја за Означување Пенкала

DEN 2174.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уни-posca Вредност утврдена, Дополнителна парична Казна точка 12 во собата, Злато и Сребро.На база на вода пигмент мастило дека е не-токсични, lightfast, водоотпорен и може да се избере пенкало совет за цел. 12 бои вклучува : црвена, портокалова, жолта, бледо зелена, зелена, светло сина, сина, виолетова, розева боја, кафеава, бела и црна.За разлика од алкохол-базирани маркер со мастило, мастило не искрвари.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата