.

.

Ardell Гламур Трепките, 113 Црна

Ardell Гламур Трепките, 113 Црна

DEN 157.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гламур трепките се совршени за секој посебен повод или една ноќ надвор од градот.Нашите најпопуларните храбар и пенливи lash стилови се обновливи.Лесен-за-се применува.Даде саканиот.Гламурозен изглед за долго. 100% Човечка Коса Лесно да се примени Удобно да се носат Остане безбеден се додека можете да ги исклучите Може повторно да се користи до три недели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата