.

.

Sanpyl Радио Слушалки, Полицијата Слушалка PTT Слушалки Микрофон за на маса Motorola Tetra двонасочна Радио МТН800И MTP850 Воки Токи, се Користи од страна на Полицијата, Војник, Те?

Sanpyl Радио Слушалки, Полицијата Слушалка PTT Слушалки Микрофон за на маса Motorola Tetra двонасочна Радио

DEN 237.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов.Одличен квалитет и трајност.Удобно притисни-за-зборување копчето, совршен за прстите. 1-Pin Завртка приклучок во Златна боја, чувствителни и издржливи.Rotatable уво-приклучок, погоден за или лево или десно уво.Тоа е широко се користи од страна на полицијата, војник, телохранители и друг персонал.Спецификации : Повик опсег : >3 KM се Прикаже : нема Фреквентен опсег : UHF/VHF Складирање канал : во зависност од вашиот радио Големина : 1 pin plug токи-токи тип : преносни Максимален опсег : 3km-5км Дали прилагоди : да Тип : Прилог Пакет Големина : Прибл. 15*10.9*1.3 cm/5.91*4.29*0.51 во Пакет Листа : 1 * Слушалки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата