.

.

menolana Автомобил Бебе задното Седиште Rearview Огледало за Бебе Дете Дете Безбедност Видите Крава

menolana Автомобил Бебе задното Седиште Rearview Огледало за Бебе Дете Дете Безбедност Видите Крава

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Да се загрози-доказ задното седиште огледало, околу кадифен животно.Животински облик огледало за бесење украси на backseat како интересна играчка да се игра.Автомобил безбедност огледало - може да се грижи за вашето бебе преку овој огледало & бебето може да си играат со него за време на возење патување.Образовна креветчето играчка - шарени огледало може на креветчето, бебе ќе бидат привлечени од него и игра забава.Огледалото е со висок квалитет и shatterproof со околните делови и безбеден и здрав за употреба.Опис : - да се Загрози-доказ задното седиште огледало, околу кадифен животно. - Автомобил безбедност огледало - може да се грижи за вашето бебе преку овој огледало & бебето може да си играат со него за време на возење патување. - Образовна креветчето играчка - шарени огледало може на креветчето, бебе ќе бидат привлечени од него и игра забава. - Огледало е со висок квалитет и shatterproof со околните делови и безбеден и здрав за употреба. - Животински облик огледало за бесење украси на backseat како интересна играчка да се игра. - Материјал:ПВЦ Боја :Како слика show Specification : - Риба Големина(L*W)околу 31*27cm/ 12.20*10.62 инчен - Крава Големина(L*W)околу 25*21cm/ 9.84*8.26 inch Package Вклучува : 1 парче Автомобил Безбедност Огледало Toy Note : Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата