.

.

KEMOVE 64-66 Dolch Топло-swappable Безжични/Жичен RGB 60% Механички Игри Тастатура со Стрелките на тастатурата, 3000mAh Батеријата, PBT Keycaps, Целосно Програмабилни Копчиња за Победа/Mac(Ga

KEMOVE 64-66 Dolch Топло-swappable Безжични/Жичен RGB 60% Механички Игри Тастатура со Стрелките на тастатурата,

DEN 2399.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【КОМПАКТЕН & УНИКАТЕН 64-66 КОПЧЕ ДИЗАЈН со МАГИЈА ПАЛЕЦ за СКРОЛУВАЊЕ и КОПЧИЊАТА со СТРЕЛКИ】 spacebar модул на KEMOVE 64-66 може да биде лесно отстранети и заменети со надградена модул кој се состои од кратки spacebar и две магијата на копчиња.Магијата копчињата може да се remapped на било кое копче (освен Fn) или клучни комбинации како што сакаат.Исто така, не треба да го притиснете FN да го користите ги копчињата со стрелки. 【DUAL MODE - ПОДДРШКА BLUETOOTH 5.1 за 3 УРЕДИ】Спарување со до 3 уреди и префрлате меѓу нив беспрекорно, заверена од страна на Bluetooth Асоцијација BQB.Посилна стабилност и брзина за конекција, совршено компатибилни со сите Bluetooth 5.1 или под Bluetooth 5.1 уреди (Не се компатибилни со под Bluetooth 3.0 верзија уреди).Добро работат со Windows, i OS, Mac оперативни системи и повеќе уреди. 【ТОПЛО-SWAPPABLE ОПТИЧКИ ПРЕКИНУВАЧИ】 На прекинувачи се топло-swappable дека заштедите на време и напор, кога сакате брзо да се обиде-out на некои нови прекинувачи.На Gateron Оптички преклопник е супериорен во поврзаност и одговорност, која може да им помогнам на границите на брзина и прецизност да ги задоволи потребите на различни играчи.Тоа е, исто така, водоотпорен!. 【100% БОЈА ПОД PBT KEYCAPS со УНИКАТНА БОЈА за ПОЈАВУВАЊЕ на ДИЗАЈН】KEMOVE 64-66 клучните карактеристики ултра-трајни 100% PBT боја под, DSA профил keycaps чии се потешки во тежина, цврстина и цврстина, што им дава извонредна чувствуваат и голема tactility, обезбедување на вас со најдобрите пишување искуство е можно.The Dark Knight е уникатна боја појавување ќе ви даде посебни визуелни чувство, особено кога ќе се игра играта!. 【RGB СВЕТЛОТО и ЦЕЛОСНО ПРОГРАМАБИЛНИ со ЕКСКЛУЗИВНИ ВОЗАЧОТ】 Точно 16 Милиони комбинации на Бои, на тастатурата доаѓа со 9 default RGB режими, и можете да го прилагодите неограничен RGB ефекти, дури и По-копче за осветлување во KEMOVE софтвер.Со ексклузивни возачот вашата KEMOVE 64-66 Dark Knight ќе биде целосно програмабилни!Можете да дефинирате вашата тастатура лесно преку reassigning на копчињата и поставување на макроа!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата