.

.

Воки Токи Слушалка, Јасно Извиткани Акустична Цевка Радио Слушалки, Замена за двонасочна Радио Слушалка Црна, Универзална Црна Замена Извиткани Уво Цевка (5PCS)

Воки Токи Слушалка, Јасно Извиткани Акустична Цевка Радио Слушалки, Замена за двонасочна Радио Слушалка Црна,

DEN 1836.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Воздухот звук цевки заштити вашето тело со намалување на радио бранови зрачење.Флексибилен дизајн, slingshot линија, растеглив да се спречи нарушување.Универзален додаток за двонасочна радио слушалки.Висок квалитет на материјалите за издржливост и лесна инсталација.Меки пластични earbud се вклопува удобно или лево или десно уво и удобен за носење.Универзален црна замена извиткани уво цевка за двонасочна радио е далеку од електромагнетни, еколошки, и отпорни на зрачење.Карактеристики : Воздух звук цевки заштити вашето тело со намалување на радио бранови зрачење.Флексибилен дизајн, slingshot линија, растеглив да се спречи нарушување.Универзален додаток за двонасочна радио слушалки.Висок квалитет на материјалите за издржливост и лесна инсталација.Меки пластични earbud се вклопува удобно или лево или десно уво и удобен за носење.Спецификација : Тип : Други додатоци Модел : Црна кој се одвојува Еден Катетер Пакет листата : 5 * Slingshot Линија Врска 5 * Заменете Earbuds Забелешка : 1. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 2. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Type:
Other accessories
Model:
Black Detachable Single Catheter
Package list:
5 * Slingshot Line Conduits :
5 * Replace Earbuds :
Note:
1. Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
2. The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :
Најдобри предлози во категоријата