.

.

Сунѓерот Гумичка, 7.5 cm Природни еко-Пријателски loofah мрежа Scrubber Влошки чистењето Влошки перење Влошки - (Боја: Бела Боја)

Сунѓерот Гумичка, 7.5 cm Природни еко-Пријателски loofah мрежа Scrubber Влошки чистењето Влошки перење Влошки

DEN 501.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја : Бела Боја.Функција : Еко-Пријателски.Функција : Порибено.Употреба : КУЈНА.Опис : Детали : Материјал : loofah Size : должина 7.5 см, со дијаметар од 4-6cm You може да се најдат повеќе големината и повеќе loofah производи во нашата продавница.Пакување : Item Спецификација : Функција : Еко-Friendly Feature : Stocked Usage : КУЈНА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата