.

.

BITUBITU МИ Бенд 3 Рака Умерена Мекост Силикони Wristband Прилагодливи Smart Watch Хривнија за Xiaomi Mi Бенд 3 Smart Watch.

BITUBITU МИ Бенд 3 Рака Умерена Мекост Силикони Wristband Прилагодливи Smart Watch Хривнија за Xiaomi Mi Бенд

DEN 71.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 buc замена wristband.Според оригиналниот дизајн, совршено се вклопуваат за да Xiaomi 3 главни машина. (други додатоци демо на сликата не е вклучен).Издржливи и удобно : Направен на животната средина со силиконски материјал.мека и свиленкаста, дише и удобно, носат-отпорни, отпорни на пот.Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Совршен прибор : Повеќе бои на располагање.Можете да комбинирате до различни облека, за различни прилики, различни расположенија, се чувствуваат свежо и така секој ден.Совршен за спортски носат.Еден одговара на повеќето : големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Бендот Широк : 1.5 cm.Бендот Должина : 25cm.Високо квалитетен материјал, не-токсични и без мирис.Совршена за кожата.Компатибилен со Xiaomi Mi Бенд 3 smart watch.Направени на животната средина Силикон и материјални, не-токсични и без мирис.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства.Спецификации : Предмет Тип : Замена на рачен часовник Band Material : Silicon Color : Црна,Жолта,Длабоко Сина,Зелена,Сива,Виолетова,Светло Сина,Црвена,Небо Сина,Бела,Портокалова,Светло Зелена,Топла розова(Изборен)Големина : (Прибл.)Бендот Широк : 1.5 cm Band Должина : 25cm Compatible Модел : за Xiaomi Mi Бенд 3 Quantity : 1 BUC (други додатоци демо на сликата не е вклучена)Спецификации : Замена на Силиконски Зглоб Strap Package се Вклучени : 1* Замена на Силиконски врвката за на Рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата