.

.

uxcell 10Pcs 7 Инчен 8 Дупка Кука и Јамка Пескарење Диск 240 Ронки Собираат Sandpaper Случаен Орбитал Сандер Хартија

uxcell 10Pcs 7 Инчен 8 Дупка Кука и Јамка Пескарење Диск 240 Ронки Собираат Sandpaper Случаен Орбитал Сандер

DEN 203.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи алуминиум оксид жито.Смола над смола врзани зрна ефикасно ја испорача брзо,непречено резултати.За мелење и завршувањето на : добра отпорност на триење, анти-статички и анти-затнување.Пред-удар со 8 дупки за прашина екстракција.Кука и Јамка собираат поддршка : силни и долготрајни, лесно да се инсталира и да ги отстраните. 1. Пескарење дискови се направени од алуминиум оксид, наменета за висока брзина пескарење и отстранување, обезбедување на брз и долготраен се намали.2. Кука и јамка sandpaper поддршка направи лесен за инсталација и отстранување, се поедностави вашата работа.3. Пред-удар со 8 дупки за униформа прашина екстракција.Отворен грб води кон дури и во согласност нула шема.4. Издржливи алуминиум оксид песок хартија е добар избор за брусење и полирање на метал и не-метал, дрво, гума, кожа, пластика, камен, стакло и други материјали.5. Круг пескарење листови може да се користи во автомобилската, индустријата, дрво, морски и повеќе.6. Ве молиме Имајте во предвид : Поддршка Подлога не е вклучена тука!Спецификација : Име на Производ : Пескарење Disc Material : Алуминиум Оксид, Хартија, Cloth Diameter : 180mm / 7 inch Granularity : 240 Grit Feature : Собираат Назад, 8 Hole Package Содржина : 10 x Пескарење Discs Weight : 117g; Боја : Кафена, Бела.

Кон својствата

Product Name:
Sanding Disc
Material:
Aluminum Oxide, Paper, Cloth
Diameter:
180mm / 7 inch
Granularity:
240 Grit
Feature:
Flocking Back, 8 Hole
Package Content:
10 x Sanding Discs
Weight:
117g; Color
Најдобри предлози во категоријата