.

.

ValuDiamond V-S855/016SC(Краток месо тело) Економски Линија на Дијамант Burs, за еднократна Употреба/Мулти-Употреба, Еден Ниска Цена за Сите Облици и Жито, Круг Крајот Коси (850/010, 8

ValuDiamond V-S855/016SC(Краток месо тело) Економски Линија на Дијамант Burs, за еднократна Употреба/Мулти-Употреба,

DEN 219.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Димензии : 3.81 cms (L) x 2.286 cms (W) х 0.762 cms (H).Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 0.009 кг.Опис на производот Оваа економската линија на дијамант burs се многу висок квалитет и доаѓаат во пакети од 10 burs.Valu Diamond burs се дизајнирани за сингл и повеќекратна употреба; нивните едно парче од не ' рѓосувачки челик shanks подлежат на посебен термички третман за да се обезбеди цврстина, сила и прецизност.Постојат повеќе од 200 форми и жито се достапни, кои сите се продава за истиот ниска цена.Контакт Информации За Производителот 800-996-0686.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата