.

.

Патка Командант Вистински Дрво Кавер-CD Стакло Организатор Жолта (Плус Бесплатно Бонус Decal)

Патка Командант Вистински Дрво Кавер-CD Стакло Организатор Жолта (Плус Бесплатно Бонус Decal)

DEN 239.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заштитете го вашиот ЦД и ДВД, додека одржување на организирани каде што треба, не само вашиот камион,ги штити диск површини од гребење или да станат оштетени.Еластичен ремени прикачите на повеќето возило очила.(Вклучувајќи АТВ е) Вистински Дрво кавер-со "Патка Командант" лого.Патка Командант На Логото.Вистински Дрво Кавер -.Патка Командант CD Стакло Организатор-Жолта, Заштита на вашиот ЦД и ДВД, додека одржување на организирани каде што треба, не само вашиот камион,ги штити диск површини од гребење или да станат оштетени.Еластичен ремени прикачите на повеќето возило очила.(Вклучувајќи АТВ е) Вистински Дрво кавер-со "Патка Командант" лого.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата