.

.

Linkidea Тешко Патување Случај за Revlon Фен Четка, Топла Алатки Еден-Чекор Фен и Volumizer Styler, Топол Воздух Четка за Носење Кутија (Роуз Црвено)

Linkidea Тешко Патување Случај за Revlon Фен Четка, Топла Алатки Еден-Чекор Фен и Volumizer Styler, Топол Воздух

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени на хард ЕВА квалитет и да изградат-во пената која е одличен баферот за revlon еден-чекор фен четка.Заштита од пречки учениците и гребнатини.На тешко патување случај со специјално дизајнирана мрежа џеб за други додатоци.Патување за носење направени за да ги собере Revlon Еден-Чекор Фен И Volumizer Топол Воздух Четка.Ова за носење за styler четка е лесен, носат-на, или багаж за подобрување на патување заштита.Лесно да се врши Салон коса blowout насекаде.Производ Димензии : Тешко Патување Случај X 1 (Топол Воздух Четка Не Се Вклучени).Тешко Патување Случај за Revlon Фен Четка : Ова тешко топла алатка случај за Revlon еден-чекор фен четка е лесен, носат-на или багаж за подобрување на патување заштита.Лесно да се врши салон коса blowout насекаде.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата