.

.

Homeriy DIY Плетење Складирање Торба Предиво Капчиња Кука Игла за Шиење Алатка за Организирање на Цилиндри за Чување на Капчиња Волна Предиво

Homeriy DIY Плетење Складирање Торба Предиво Капчиња Кука Игла за Шиење Алатка за Организирање на Цилиндри

DEN 1228.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен од висок квалитет на полиестер материјал, парична казна изработка и долг животен век.Мулти-џеб дизајн го прави чување повеќе погодно.Погоден за чување на капчиња, волна предиво и други плетење tools.На мултифункционален складирање торба е исто така погоден за чување на други предмети.Совршен подарок за почетници, професионални ткајачки и занаетчии.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Плетење Складирање Bag Material : Полиестер Боја : Како Слики Shown Package Including1 x Складирање Торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата