.

.

Unigear Тактички Хидратација Пакет Ранец 900D со 2.5 L мочниот Меур за Пешачење, возење Велосипед, Трчање, Одење и Качување

Unigear Тактички Хидратација Пакет Ранец 900D со 2.5 L мочниот Меур за Пешачење, возење Велосипед, Трчање,

DEN 839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Полиестер.Прилагодливи рамо/градите ремени.Одговара градите големини од тинејџерите/деца со 27" до возрасните (мажите и жените) со 50" големина на градите.Градите ремени бидете сигурни дека тоа не отскокнување кога ќе се движат; Свирче тока за итни случаи.Солиден 900 Denier Полиестер тешки-должност конструкција со PVC облога, отпорни на солзи и абразија; Hands-free хидратација црево со залак вентил, нежно гризење на вентил се отвора на протокот на вода.ЗАМЕНЛИВИ 2.5 L мочниот МЕУР : Вклучува 2.5 Литарски BPA free мочниот меур, која го задржува сте хидриран.Тоа, исто така, го задржува вода прилично кул.И вклучуваат широк завртка капа така можете да додадете коцки мраз за некој дури и ладилникот се пие.Доволно за да добиете преку дневно пешачење, велосипедизам, трчање или возење велосипед.Елегантни и компактен дизајн : 19" x 10" x 1.5" во големина и 22 унци во тежина; Две предни џебови за да го носи вашиот паричник, копчиња, телефон, крпа, smalltool, совршен за пешачење, трчање, велосипедизам, одење. 60 Ден 100% Задоволство Гаранција : Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте со сервисот во рок од 60 дена, а ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена - без прашања праша.Воздух мрежа грбот и рамото овозможи подлога за струење, комфор и термички перформанси.Прилагодливи градите и половината рака со опашката носителот повеќе погодност за долги патувања. 2.5 L BPA free широк устата на мочниот меур.Горниот џеб е еден џеб и содржи Велкро лепенка на предната страна.На дното џеб содржи таму мрежа џебови за да ги сортирате вашите работи и еден клип за да ги стави на копчиња.Главната џеб е назначен за вода мочниот меур.Тоа е мочниот меур држачот за двете широк и мали устата на мочниот меур.За широко устата на мочниот меур, може да се стави во дупка да го чува од лизгање на дното.Хидратација е од витално значење за време на физичка активност и тоа е особено важно кога сте оперативни активности на отворено.Чувајте ги вашите надополнување извор близок со со Unigear Тактички Хидратација Пакет.Кој мулти џебови и MOLLE систем, ова е еден хидратација решение што ќе ви послужи во најсложените средини.Оваа 2.5 литарски хидратација пакет се карактеризира со низок профил дизајн и минимална празен пакет тежина од само 1.3 килограми.Конечно, 600-denier rip-стоп полиестер конструкција го прави за извршување кои ќе се застане на rigors на вашата работа на животната средина секој ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата