.

.

FIVOF 22mm Брзо Ослободување Меки Силиконски Wacth Бенд Спорт Рака Wristband Замена за Garmin Fenix 5/5 Плус/Forerunner 935/S60 Smart Watch (Сино-Зелена)

FIVOF 22mm Брзо Ослободување Меки Силиконски Wacth Бенд Спорт Рака Wristband Замена за Garmin Fenix 5/5 Плус/Forerunner

DEN 213.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[МАТЕРИЈАЛ & КОМПАТИБИЛЕН] : Направен од висок квалитет на Мека Животната средина силикони, Нема чуден мирис и безопасни, безбеден и удобен за носење во текот на целиот ден. 20mm Силикони бенд за Garmin Fenix 5/5 ПЛУС/Forerunner 935/S60 Smartwatch. (Не Garmin Fenix 5 / 5 X). [SIZE] : Одговара на зглобот помеѓу 6.7 инчи-8.85 инчи (170mm-225mm), Кратки бенд должина : 95mm / 3.74 инчен, Долго бенд должина : 130mm / 5.12 инч.Лесно и директна инсталација и отстранување,ве Молиме да се измери вашиот зглоб и бидете сигурни дека големината пред да ја купите. [ЛЕСНО се ВКЛОПУВААТ МЕХАНИЗАМ ДИЗАЈН] : Навистина голем квалитет и не можете да верувате колку е лесно е да се земе и исклучување.Издржлив е доволно за да се избегне лизгање-оф проблем, добри за вежбање или дневно движење, супер лесно да се префрлате бендови. [БОЈА] : Разни бои за вашиот избор, се чувствуваат слободни да изберат сите бои ви се допаѓа да се облекуваат вашиот види.Само како модна ревија. [ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА] : 18 месеци гаранција и доживотно техничка поддршка.Ако watchband има било какви проблеми со квалитетот, ние би биле среќни да го препрати замена wristband или додатоци.Ако имате било какви технички проблеми или проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да помогнеме.Компатибилен Модел : Одговара за Garmin Fenix 5/5 ПЛУС/Forerunner 935/S60 Функција Бенд ширина : 22mm/ 0.86 инчен Материјал : Меки Силиконски?Заштита на животната средина?Производ тежина : 23g Бенд големина : 6.7"-8.85" (170mm-225mm) големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Најразлични Интензивни Бои за Избор : Бела/Кралска Сина/Сина/Портокал/Црна/Црвена/Жолта/Сива/Армија Зелено/Сино-зелена/Зелена/Темно Сина/Теал/Небо Сина/Виолетова Пакет се Вклучени : 1 x Силикони Види рака (Tracker Не е вклучена) Customer service : Ако за било кои причини не сте задоволни со било кој производ од Ysang, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата