.

.

Kadimendium Мобилни Хард Диск Надворешни Случај, Поддршка 3TB Удобен Дизајн Мобилни Хард Диск Исклучителна Алатки за Хард Диск(Розева)

Kadimendium Мобилни Хард Диск Надворешни Случај, Поддршка 3TB Удобен Дизајн Мобилни Хард Диск Исклучителна

DEN 292.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поддршка 3 TB : случајот поддржува до 3 TB хард диск.Широк компатибилност : Поддршка 2.5 инчен SATA, SATA||, SATA|| и SSD цврста состојба диск.Исклучителна алатки : Едноставна структура, лесно да се инсталира без завртки и алатка.Пријателски да го користите : High-speed USB 3.0 интерфејс, погоден за 2,5-инчен хард дискови.Удобен дизајн : случајот е ултра-тенок, лесен за носење.Функција : 1. Случајот поддржува до 3 TB тешко drive2. Поддршка 2.5 инчен SATA, SATA||, SATA|| и SSD цврста состојба drive3. High-speed USB 3.0 интерфејс, погоден за 2,5-инчен хард drives4. Случајот е ултра-тенок, лесен за carry5. Едноставна структура, лесно да се инсталира без завртки и tool Specification : Предмет Тип : Мобилни Хард Диск Надворешни Case2.5in USB3.0 HDD Enclosure Supports до 3 TB тешко drive Support 2.5 инчен SATA, SATA||, SATA|| и SSD цврста состојба drive Transmission Брзина : 5 GB/ps External Интерфејс : Микро BInternal Интерфејс : (поврзани со хард диск, попозната како "serial port")Школка во Боја(опционално) : Црна, Бела, Сина, Зелена, Pink Hard Вози Интерфејс : SATA/SSDApplicable Систем : за WINDOWS7 / за XP / за Vista Пакет Листа : 1 x Хард Диск Надворешни Case1 x USB Забелешка : не Постои капацитет.

Кон својствата

Item Type:
 Mobile Hard Drive External Case2.5in USB3.0 HDD Enclosure
Supports up to 3TB hard drive :
Support 2.5 inch SATA, SATA||, SATA||| and SSD solid state drive :
Transmission Speed:
5GB/ps
External Interface:
Micro B
Internal Interface:
(connected to the hard disk, commonly known as serial port)
Shell Color(optional):
Black, White, Blue, Green, Pink
Hard Drive Interface:
SATA/SSD
Applicable System:
for WINDOWS7 / for XP / for Vista
Package List:
1 x Hard Drive External Case1 x USB  :
There is no capacity :
Најдобри предлози во категоријата