.

.

Плимут 8757 Премиум 37 Винил Електрични Лента.75 x 66' Браун 7mil 600V

Плимут 8757 Премиум 37 Винил Електрични Лента.75 x 66' Браун 7mil 600V

DEN 96.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ : Лепила И Пломби.Пакет Димензии : 7.0" L X7.0" W X0.75" Х. Земја На Потекло : Шпанија.Пакет Тежина : 0.19 Lbs.Плимут Премиум 37 Винил Електрични Лента, . 75" x 66' Браун 7mil 600 V.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата