.

.

HEYWEAN Мачка Чешлање Воздржаност Торба за Средување на Ноктите Капење Чистење Мултифункционален Мачка во Вреќа Превозникот

HEYWEAN Мачка Чешлање Воздржаност Торба за Средување на Ноктите Капење Чистење Мултифункционален Мачка во Вреќа

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа им помага на двете мачки и сопствениците остане безбедно додека мачките имаат нивните ноктите исечени или се капе.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МАЧКА ВОЗДРЖАНОСТ ТОРБА : се погодни за сечење нокти, сечење на косата, да ги земате лекарствата и инјекции, чешлање, капење, хранење, подигање на ушите, чистење на забите, користење капки за око, око третмани, прегледи, и за администрација на лек, итн.Направи чешлање вашата мачка придружник полесно со Мачка Чешлање Торба.S : Градите : 11-13.Боја : Сива / Розова;Материјал : Оксфорд / Полиестер.Се истражуваат;.Во овој случај, HEYWEAN мачка чешлање воздржаност торба е дизајниран со мачка обновување одговараат на внатрешноста, кои играат улога на смирување мачки и намалување на вознемиреноста., мачката може да се покаже отпор.Испитите;.8-18inch (35-46cm); се Препорачува тежина : 8.Одете на миленичиња чешлање салон;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата