.

.

KEMOVE Темата ноќта на Вештерките 60% Механички Игри Тастатура, Bluetooth 5.1 Топла Swappable Тастатура RGB позадинско осветлување PBT Keycaps Целосно Програмабилни Копчиња (Gateron Сина Sw

KEMOVE Темата ноќта на Вештерките 60% Механички Игри Тастатура, Bluetooth 5.1 Топла Swappable Тастатура RGB

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ И ЕКСКЛУЗИВНИ ДУХ ТЕМА KEYCAPS ДИЗАЈН】 во Вредност од Собирање со 5 СТРАНИ PBT БОЈА ПОД KEYCAPS!PBT масло отпорни и носат - така што keycaps може да се користи за подолго време !. 【КЛАСИЧНИОТ КОМПАКТЕН 61 КОПЧИЊА ИЗГЛЕДОТ】Мини големина, исклучителна појава, цврсти гради на квалитетни и моќни функции.На 61 копчиња ултра-компактен распоред ви дава повеќе десктоп простор, го прави вашиот десктоп neater. 60% Тастатура е најмногу FPS гејмер избор, бидејќи тоа може да ви даде повеќе простор да се движат на глувчето додека сте игри. 【РЕЖИМ на КОНЕКЦИЈА & 3000m Ah Батеријата】Bluetooth 5.1 овозможува подобра стабилност и побрза конекција брзина, спарување со до 3 уреди, префрлете се беспрекорно со притискање на FN+Z/X/В. 3000m Ah супер-капацитет на батеријата овозможува подолг живот кога се користат во безжични режим. 【ТОПЛА SWAPPABLE ТАСТАТУРАТА е КОМПАТИБИЛНА со 3-PIN или 5-ПИНСКИ SWITCH】Ова топло-swappable тастатура е опремен со Пред-lubed Стабилизатори.Можете да го трампа тоа е Gateron прекинувачи, без desoldering или без купување на нова тастатура. 【НЕОГРАНИЧЕН RGB & ПОСВЕТЕН KEMOVE СОФТВЕР】На одборот меморија доаѓа со различни светла RGB ефекти, поддржува обичај RGB и ги зачувува на тастатурата.На KEMOVE софтвер ви овозможува да произволно remap копчиња и се додели макроа или команди за специфични клучни комбинации на 4 одделни слоеви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата