.

.

Квантна QMB540C Ексклузивна Мрежа Магацинот и Висат Кутии, 14-1/2 Должина х 8 Ширина x 7 Висина, Пакување од 10

Квантна QMB540C Ексклузивна Мрежа Магацинот и Висат Кутии, 14-1/2 Должина х 8 Ширина x 7 Висина, Пакување од

DEN 862.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Факултативна страна закачалки (се продава одделно) овозможи кутии за магацинот еден на врвот на други.Отворен хопер дизајн овозможува лесно подигање, истовремено овозможувајќи визуелен пристап до зачувани содржините.Два изборни етикета носители се достапни за сите Мрежа Кантите.Опис на производот Нова патентирана Жица Mesh Кантите се индустријата за ексклузивни.Нашите иновативен мрежа дизајн нуди никел-хром финиш и 3/8" x 3/8" мрежа шема, дозволувајќи им на целосна видливост на бин содржината.Оваа единствена мрежа на моделот обезбедува прашина и нечистотија бесплатен простор за складирање на животната средина.Ултра силна дизајн овозможува супериорен висат капацитет совршен за IV течност за складирање или нешто каде што висат на капацитетите се од витално значење.Достапни во 9 популарни големини, Квантна е Мрежа Кутии имаат задните закачалка што им овозможува да се откажам од било louvered ѕид панел или железнички систем.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата