.

.

Birchfield Дрво Полица - Потресени Бела, Природни, на Ниво на Собрание: Целосна Собранието е Потребно, Потресени Заврши

Birchfield Дрво Полица - Потресени Бела, Природни, на Ниво на Собрание: Целосна Собранието е Потребно, Потресени

DEN 5399.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Ниво на Собрание : Целосна Собранието е Потребно, Потресени Заврши.Возрасни Собранието е Потребно : Да, Полица Тежина Капацитет : 60 lb.Рамка Материјал : Цврсти + Произведени Дрво, Ѕидни-Монтирање Бара : N/A. Задниот Панел : Отворените, Ѕидни-Монтирање Бара : N/A. Рамка Материјал : Цврсти + Произведени Дрво, Комерцијални Гаранција : Yes.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Потресени Заврши 2. Полица Тежина Капацитет : 60 lb.Додадете шик складирање со оваа прекрасна полица кој декоративни страни, природно дрво фах врвот, и три нивоа на просторот за складирање.Совршен во грациозен дневна соба, луксузни господар спална соба, или софистицирани канцеларија, ова дрво полица нуди гроздобер шарм и функционален стил на секоја соба.Совршено големина за помала соба, додадете две полици за поголеми простории за смирување погледне и доволно меморија.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 35.4"" H x 32.1"" W x 14.2"" D ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Рамка Материјал : Цврсти + Произведени Дрво 2. Полица Материјал : Цврсти + Произведени Дрво 3. Возрасни Собранието Е Потребно : Да 4. Ѕид-Монтажа се Бара : N/A ТЕГОВИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 35.4"" H x 32.1"" W x 14.2"" D 2. Целокупниот Производ Тежина : 27.1 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Боја : Потресени Бела, Природни 2. Задниот Панел : Отворените 3. Рамка Материјал : Цврсти + Произведени Дрво 4. Рамка Материјал Детали : 80% Ела Дрво, 20% Мдф 5. Полица Материјал : Цврсти + Произведени Дрво 6. Намерна Вознемирувачки Тип : Премаз/Боја Вознемирувачки 7. Број на Полица Нивоа : 3 8. Полица Тежина Капацитет : 60 Фунти 9. Ѕид-Монтажа Се Бара : N/A 10. Самостојна : Yes 11. Tipover Воздржаност Уред Вклучени : Нема 12. Снабдувач со Намера и се Одобрени за Употреба : Станбени Користите 13. Земја на Потекло : Кина СОБРАНИЕ 1. Ниво на Собрание : Целосна Собранието Потребни 2. Возрасни Собранието е Потребно : Да ГАРАНЦИЈА 1. Комерцијални Гаранција : Да можеби, исто така како следниве производи 1. Alethia 68.9" H x 67.7" W Железо Etagere Bookcase, Целокупната : 68.9" H x 67.7" W x 19.7" D, Tipover Воздржаност Уред Вклучени 2. Perran 69.29" H x 70.86" W Железо Etagere Bookcase, Целокупната : 69.29" H x 70.86" W x 12.59" Г,.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата