.

.

Assurant Б2Б 4YR Дом Заштита План со Случајна Штета $1500-1999

Assurant Б2Б 4YR Дом Заштита План со Случајна Штета $1500-1999

DEN 517.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се НАПРАВИ НАЈМНОГУ ОД ВАШИОТ ИНВЕСТИЦИИ : Заштита на алатки на трговијата, опрема, материјали, и многу други работи што се брои за да се задржи вашиот бизнис работи правилно секој ден.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ЗАШТИТА : Нула одбие.Нема скриени трошоци.Ние ќе го поправи тоа, замените или ви испрати подарок картичка до оригиналната набавка на трошоците.СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ : Производителот гаранции само оди толку далеку..Ние ги покрие вашите купите во случај на случајно оштетување, моќ пренапони, од-на-гаранција механички слабост (вклучувајќи делови и работна сила), и до $100 за храна spoilage на фрижидери/замрзнувачи.НАШИТЕ ЗАДОВОЛСТВО ВЕТУВАЊЕ : Целосна наплата во рамките на првите 30 дена, ако не сте задоволни; откажете во секое време.Вашиот заштита договор ќе биде испратена преку е-пошта – нема потреба да чекаат за една буква/пакет.За подетални информации за покриеност, ограничувањата, исклучоците и повеќе, ве молиме погледнете го Упатството за Корисникот подолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата