.

.

1pc Кинески Стил Ахат Рака врвка за околу Рака Lanyard Ќелија Телефон Камера Keychain Мобилен Телефон Анти - Изгубени Јаже

1pc Кинески Стил Ахат Рака врвка за околу Рака Lanyard Ќелија Телефон Камера Keychain Мобилен Телефон Анти

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за лесен електронски додатоци, лични карти, камери, мобилни телефони, музички, USB флеш драјвови, MP3, рефлектори, итн.Совршен за статистика, училиште, дома, на отворено, патување и секоја прилика ви треба.Мала тежина и лесен за инсталација, овозможувајќи ви да го носат на вашиот мобилен телефон, камера, Mp3, копче синџир лесно и безбедно.На рака lanyard може да се носи на рака на опрема од кои се изгубени или оштетени.Монтажни дизајн, лесно да се инсталира и да ги отстраните.на>Карактеристики - Материјал : Ахат. - Size : За 17x0. 8x0. 8cm/ 6. 68x0. 31x0. 31 инч. -Thestrap lanyard може да се носи на рака на опрема од кои се изгубени или оштетени.-Мала тежина и лесен за инсталација, овозможувајќи ви да го носат на вашиот мобилен телефон, камера, Mp3, копче chaineasily и безбедно.-Погоден за лесен електронски додатоци, лични карти, камери, мобилни телефони, музички, USB флеш драјвови, MP3, рефлектори, итн.-Монтажни дизајн, лесно да се инсталира и да ги отстраните.-Совршен за статистика, училиште, дома, на отворено, патување и секоја прилика ви треба.Пакет Вклучувајќи 1 x lanyard keychain.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата