.

.

AWYLL Безжична Автомобил Полнач за Nissan Sentra B18 2020 2021 Додатоци Центар Конзола Безжични Полнење Подлога Мат, 10W Брзо Полнење Телефонскиот Полнач за iPhone, Галакси, Huawei, Xiaomi

AWYLL Безжична Автомобил Полнач за Nissan Sentra B18 2020 2021 Додатоци Центар Конзола Безжични Полнење Подлога

DEN 2159.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ АВТОМОБИЛ БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ] - 2021 High-end Автомобил Планината Обичај се вклопуваат во Автомобил Безжичен Полнач Планината Одговара за Nissan Sentra 2020 2021 за Паметни Телефони со Безжично Полнење Функција. [OMPATIBILITY] - Компатибилен со сите ЧИ овозможи безжично полнење на уреди како i Phone 12/i Phone 11/11 Pro/11 Про Max/XS/XR/X/8,Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10 плус/S10/S10 плус/S10 E, како и Google, Nokia, HTC, LG, SONY и други телефони со вграден безжичен полнење и ЧИ-Уверение. [ОДЛИЧНА 10 W ПОЛНЕЊЕ ИСКУСТВО] - Поддршка полните вашите телефони истовремено со максимална излезна на 10 watts.компатибилен со сите ЧИ-от за безжично полнење на уреди како i Phone 12 Про, Samsung Галакси Забелешка плус 20, итн.Ве молиме проверете за да бидете сигурни дека вашиот телефон поддржува ЧИ безжично полнење. [НАДГРАДБА на ПОЛНЕЊЕ ПАНЕЛ] - Со интелегентни FOD (странски објект откривање), да се спречи, од над-греење, во текот-напон и краток спој.Се користат специјални ABS + КОМПЈУТЕР материјал, подобри ефект на ладење, да се зголеми својата полнење брзина.Поддршка за безжично полнење со телефонот случај (потенки од 4mm), Ако не полнење, ве молиме проверете дали постои било метал како парички, IC картички, банкарски картички помеѓу телефонот и полначот. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] - Секој може да DIY во минути.Не се оштети автомобил оригиналната структура.Само поврзете на полнење кабел на нашиот единствен дизајниран автомобил мини полначот кој вклучен во запалка приклучок за порт.Безжичен полнач за телефон за Nissan Sentra B18 2020 2021 accessories Features : 1. Чи безжична автомобил полнач подлога се направени од издржлив материјал, кои се цврсти и издржливи. 2. Безжичен полнач за телефон база погоден за автомобили, и безжично полнење на база на погоден за домови и канцеларии. 3. Погоден за школка на овој безжичен полнач за телефон планината, на школка дебелина не е помалку од 4mm.Широк компатибилност : Чи автомобил полнач безжични полнење одбор е компатибилен со сите паметни телефони со Чи безжичните полначи.E.g : Компатибилен со i Phone 12 / 12mini / 12 Pro / 12 Про Max / i Phone 11/11 Pro / 11 Про Max / XS MAX / XS / XR / X / 8/8 и најновите i OS систем, итн.Samsung Галакси S20 / S20 Fe / S20 Ултра / Белешка 20 Ултра / Забелешка 20/10/10 Плус / S10 / S10 Плус / S10 E / Note9 / S9 / S8. Само LG V50 Thin Q / V50 / V40 Thin Q / V35 / V30 + / V30 / G8 Thin Q / G8 / Г-7 Thin Q / Г-7. Google Пиксели 4 / 4 XL / Пиксели 3 / 3 XL, итн.Спецификација на производот : Влез : 5 V / 2 A, 9 V / 1.67 APower : 10 W / 7.5 W / 5 WColour : Black Work ефикасност : 75% -83%Екранот сигнал : LEDpackage : 1 x Автомобил Чи полначот подлога 1 x не се лизга мат Тип 1 x-c кабел Инсталација Manualcaution : 1. Безжичниот полнач мора да биде вклучен во КК 3.0/2.0 автомобил полнач или КК 3.0/2.0 ѕид полнач за да ја наполните уредот. (Две полначи не се вклучени во пакет) 2. Одржување на високо батеријата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата