.

.

Acer Стремат 7 Гејмерски Лаптоп, 15.6 Full HD IPS Екран, Intel 6-Core i7-8750H, SSD 256GB + 1TB Firecuda Игри SSHD, 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB, позадинско осветлување Тастатура, HDMI, USB C, 10 Победи

Acer Стремат 7 Гејмерски Лаптоп, 15.6 Full HD IPS Екран, Intel 6-Core i7-8750H, SSD 256GB + 1TB Firecuda Игри

DEN 4079.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 8 Генерација Intel Core i7-8750 H 6-Core Процесор (До 4.1 GHz).NVIDIA Ge Force GTX 1050 Ti со 4 GB посветен GDDR5 VRAM. SSD 256 GB + 1 TB Seagate Firecuda игри Хибридни Хард Диск (SSHD), 8 GB DDR4 2400 MHz Меморија. 15.6" Full HD (1920 x 1080) Widescreen LED-позадинско осветлување IPS Екранот.Windows 10 дома 64-битна 802.11 ac Wi-Fi |позадинско осветлување Тастатура USB 3.1 Тип C Генералот 1 порт Отпечаток Читателот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата