.

.

Honeywell Граница Вклучите, Врвот Ролери Клипот, Spdt - SL1-A

Honeywell Граница Вклучите, Врвот Ролери Клипот, Spdt - SL1-A

DEN 628.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Цена За : Секоја Actuator Стил : Топ Ролери Клипот Оперативен Сила Max : 11.8 N Switch Работата : Snap Акција Контактирајте со Напон AC Max : 250 V Контакт Тековната AC Max : 5 A Switch Терминали : Завртка Circuitry : SPDT Ro HS Согласност : Да.ГРАНИЦА ВКЛУЧИТЕ, ВРВОТ РОЛЕРИ КЛИПОТ, SPDT; Граница Вклучите Actuator : Топ Ролери Клипот; Контакт Конфигурација : SPDT; Контакт Тековната AC Max : 5 A; Контактирајте со Напон AC Max : 250 V; Оперативен Сила Max : 11.8 N; Палета на производи : SL1 Серија Ro HS Согласност : Да.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата