.

.

ARTIKA Сооднос Суета Светлина, 1, Хром

ARTIKA Сооднос Суета Светлина, 1, Хром

DEN 1226.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Интегрирани LED ѕид-монтирани тела.Премиум стакло diffuser.Хром позлатен заврши.Dimmable (Компатибилен со повеќето LED нежните).Хардвер вклучени. 3-годишно ограничена гаранција.Живописни, светла, трајни, и елегантен најдобро го опишуваат Односот 1. На разноврсна ѕид светлина, со својот хром финиш, вдахнува живот во секоја соба.Го инсталирате во еден момент, и да ја ценат нејзината блескава стакло меурчиња за тоа со години!Дизајниран со Led диоди кои ги зачувате енергија, Размер 1 ви дава речиси 50.000 часа на меки светлост што го разубавува спалната соба или на бањата.И со нејзиното целосно се прилагодува осветленоста, можете лесно може да се создаде било амбиент за да одговараат на вашето расположение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата