.

.

JTYX Ѓубре Лименки Работа Ѓубре Складиште со Ashtray Кат Стои Отпад Кутии за Комерцијални Плоштад Отпад Сад за Дома, Училишта и фирмите

JTYX Ѓубре Лименки Работа Ѓубре Складиште со Ashtray Кат Стои Отпад Кутии за Комерцијални Плоштад Отпад Сад

DEN 14951.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ ЈП ратан ткаат, трајни, здрава и еколошки. ★ Практична врвот ashtray дизајн го прави монотоно ѓубре складирање повеќе естетски префинета. ★ Дното е рамно ткаени, издржлив и не е лесно да се деформирани. ★ Со ashtray дизајн, кофа со двојна функција, не само што може да се фрли во ѓубре, но, исто така, може да се користи како ashtray, употребата на просторот на крајот, не зафаќа место. ★ Ова Отворено Dustbins Погодна за Внатрешна,Отворено, хотел, градина, ресторан,училишта, единици, установи, семејствата, болници,паркови, плоштади, тоалети,communitiesand други Јавни места.Ова Отворено Dustbins/Ѓубре Ѓубре Bin/корпата за Ѓубре/Ѓубре Може да Погодна за Внатрешна,Отворено, Хотел, Градина, Ресторан,Училишта, Единици, Установи, Семејствата, Болници,Паркови, Плоштади, Тоалети,Communitiesand други Јавни места,итн.Широко се применува на било која адреса, како што се хотел, ресторан, кафуле, трговски центар, итн.Име : корпата за ѓубре Материјал : ЈП имитација ратан Големина : 31*86cm карактеристики на Производот : трајни, убава Употреба сценарија : градини, паркови, училишта, вили, заедници, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување. 2. Не се вклучуваат предмети кои се различни од корпата за ѓубре прикажани во производот фотографија. 3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молам прости ми. 4. Горенаведените податоци за повикување само, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата