.

.

Под Кабинет Stemware Вино Стакло Носителот Очила за Складирање Закачалка, наопаку Виси Дизајн Чаша Вино Решетката за Бар, Кујна(Црна)

Под Кабинет Stemware Вино Стакло Носителот Очила за Складирање Закачалка, наопаку Виси Дизајн Чаша Вино Решетката

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МОДЕН СТИЛ : вино стакло носителот може да додадете софистициран стил на вашата кујна или трпезарија.ТОА МОЖЕ да се ОТКАЖАМ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ВИНО ОЧИЛА : домот вино стакло носителот може да се откажам различни големини или видови на вино, чаши и чаши.ДОЛГ животен ВЕК : Вертикална виси чаша носителот, лесно воздушно сува купот, направен од високо‑квалитет на железо материјал, долг животен век.ДИЗАЈН : главата надолу дизајн спречува прашината од паѓање во чаша, да се обезбеди почиста употреба.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Флексибилни инсталација метод, едноставни и остварливи, лесно да се размонтираат, лесно да го инсталирате, погоден за повеќето кабинети.Спецификација : Предмет Тип : Чаша Вино Rack Материјал : Железо : Прибл. 250g/8.8 мл Производ Големина : Прибл. 30.5 x 16.5 cm/12 x 6.5 во Функција : наопаку Виси Чаша Носителот на Чување : Може да се сместат 8 чаши Пакет Листа : 1 x Чаша Вино Решетката 2 x Завртка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Item Type:
Wine Glass Rack
Material:
Iron
Weight:
Approx. 250g/8.8oz
Product Size:
Approx. 30.5 x 16.5cm/12 x 6.5in
Function:
Upside Down Hanging Cup Holder
Storage:
Can store 8 cups
Package List:
1 x Wine Glass Rack :
2 x Screw :
Note:
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Најдобри предлози во категоријата