.

.

БЕЛ Право До 350 3-Велосипед Платформа Hitch Багажник

БЕЛ Право До 350 3-Велосипед Платформа Hitch Багажник

DEN 4313.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно се носи три велосипеди од 12" До 29".Нови коцки се приспособат на гуми до 3" Широк.Се вклопува 11/4" И 2" Примачите со карики стабилизирање на велосипеди.Лесно за чување кога не е во употреба.Максимум 35 кг.по велосипед (105 lbs.Вкупно).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата