.

.

OMIDM Перење Забавува Перење Попречува,Тркалезна Ратан Валкана Облека Забавува Играчка Складирање Перење Кошница Кошница за Складирање за Спална соба со Капак Мечк?

OMIDM Перење Забавува Перење Попречува,Тркалезна Ратан Валкана Облека Забавува Играчка Складирање Перење Кошница

DEN 4256.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова го забавува е доволно пространа да се одржи на големи товари на перење.Dustproof со капак.Употреба на повеќе од еден во време во вашиот перална како перење sorter да се подели облека.Плетен + памук и лен поставата се Направени,без разлика дали тоа е да го laundromat,вашиот перална,изградба е грациозен и лесен.Мечка и плетен кошница се вклопуваат заедно, убава и дарежлив, мулти-функционални складирање,секогаш ви помогнат да се реши складирање проблеми,не само валкана облека складирање кошница,но исто така и други остатоци.Наследување народни изработка, енкрипција ткаење,Место на облека, кои треба да се мијат,тоа е полесно да се мијат облека.Име на производ : перење hamper Product Материјал : Плетен + памук и лен lining Process : Handmade Product боја : White Prompts : 1. Ве молиме имајте предвид дека должи на влијанието на светлината и екран, мала хроматска аберација е прифатливо.Ви благодариме!2. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред да buying3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен products4. Ве молиме овозможи 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодариме!5. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.6. Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.може да се користи за чување облека, како и играчки закуски кујна материјали за чистење резерви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата