.

.

Вежба Битови За На 8pcs Или 10pcs/set TCT Падна СДС Плус месо тело 4 Шупливи Чекан Вежба Битови За Дома, DIY Декорација Цел - (Дупка со Дијаметар: 10PCS Поставите; месо тело Облик: ?

Вежба Битови За На 8pcs Или 10pcs/set TCT Падна СДС Плус месо тело 4 Шупливи Чекан Вежба Битови За Дома, DIY

DEN 1255.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дупка со Дијаметар : 10 PCS поставите; месо тело Облик : Тркалезна.DIY Материјали : Облицовка.Тип : Core Вежба Малку.должина : 85-110mm.Употреба : Се Ѕидани Дупчење.Опис : Изградба вежба исто така познати и како електрични чекан вежба, влијание вежба bits Size : 3мм/4mm/5mm/5.5 мм/6mm/6.5 mm/7mm/8мм/9mm/10mm Shank : СДС плус круг shanklength : 85-110mm The вежба телото цврстина : HRC48 52 How да го користите : инсталирана во круг се справи со интерфејс чекан на бетон, камен, тула тело врши дупчење операција, е изградба, инсталирање на водовод и електрична енергија, дома декорација, модерен DIY потребните алатки.1) 10 PCS/SET вклучува : 3мм/4mm/5mm/5.5 мм/6mm/6.5 mm/7mm/8мм/9mm/10мм 1pc секоја големина.2) 8 PCS/SET вклучува : 3мм/4mm/5mm/6mm/7mm/8мм/9mm/10мм 1pc секоја големина.Производи големина во detailes како следново : 1.3 мм*85mm вежба малку 1pc2. 4mm*85mm вежба малку 1pc3. 5mm*110mm вежба малку 1pc4. 5.5 мм*110mm вежба малку 1pc5. 6mm*110mm вежба малку 1pc.6. 6.5 mm*110mm вежба малку 1pc.7. 7 MM*110mm вежба малку 1pc.8. 8мм*110mm вежба малку 1pc.9. 9mm*110mm вежба малку 1pc.10.10 mm*110mm вежба малку 1pc.Слични Производи : Производи покаже : Item Спецификација : DIY Материјали : Tiling Type : Core Вежба Bitlength : 85-110mm Use : Ѕидани Drillingis_customized : Yes Material : Волфрам Carbide ITEM : TCT ПАДНА ВЕЖБА BITSDiameter : 3/4/5/5.5/6/6.5/7/8/9/10mm Total должина : 85-110mm Application : за ѕид бетонски плочки КОЛИЧИНА : 8 PCS/10 PCS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата